Stowarzyszenie "Wielkopolska z Wyobraźnią" zaprasza członków organów statutowych stowarzyszenia, członków Stowarzyszenia, przedstawicieli beneficjentów Stowarzyszenia, przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego oraz mieszkańców obszaru LGD zainteresowanych wdrażaniem Lokalnej Strategii Rozwoju do udziału w warsztacie refleksyjnym na temat realizacji LSR i o działaniach LGD w minionym roku, który odbędzie się w czwartek 28 stycznia 2021 roku, o godz. 11.00 w formie zdalnej. Planowany czas warsztatu to 5 godzin.

Ze względu na stan epidemii nie możemy się spotkać w tradycyjny już sposób, udział będzie możliwy poprzez platformę internetową clickmeeting.com.

Udział jest mozliwy zarówno z komputerów, jak i telefonów oraz innych urządzeń mobilnych po kliknięciu w poniższy link.

https://wzw2020.clickmeeting.com/warsztat-refleksyjny-2021

W kolejnym kroku prosimy podać adres meilowy oraz imię i nazwisko.

Śledzenie transmisji z warsztatu będzie również możliwe poprzez profil LGD w mediach społecznosciowych https://www.facebook.com/wielkopolskazwyobraznia.lgd

Zainteresowanych udziałem, którzy nie mają technicznych możliwości albo chcą przetestować połaczenie prosimy o kontakt tel. 782 386 222 lub meilowo pod adresem stow@wielkopolskazwyobraznia.pl do 28.01.2021r.

Jednocześnie informujemy, że od 25 stycznia br. w biurze LGD będą dostępne dano dotyczące realizacji finansowej LSR i rzeczowej, funkcjonowania LGD i biura (m.in. działań informacyjno-promocyjnych, działań doradczych, funkcjonowania partnerstwa i organów LGD), sytuacji społeczno-gospodarczej obszaru LGD w oparciu o dostępne dane statystyczne. Na prośbę zainteresowanych istnieje możliwość przesłania materiałów mailowo.